Ballina Video Video Interviste e nxehte dr.Gezim Kelmendi dhe Valon Maloku - Per Hoxhe Irfan Salihu

Statistika e Faqes

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSot39734
mod_vvisit_counterDje48467
mod_vvisit_counterKëtë Javë135014
mod_vvisit_counterJavën e Kaluar365069
mod_vvisit_counterKëtë Muaj1909416
mod_vvisit_counterMuajn e kaluar2507537
mod_vvisit_counterGjithësejt nga: 06.11.201097536368

Shikoni RTK-në Live

Shikoni-RTK-Live-175

Video e radhesë

Video ansehen

Marketing

Euro_Rolle_175_

GAZETA SHQIP ONLINE

BotaSotLogo
kohaditore
ExpressLogo
KosovaSot
GazetaLajm

Falja e Namazit

Shko faljen e Namazit
Falja e Namazit "Video"

Link
Kodi për publikim

Më shumë video nga kjo rubrikë

Video ansehen
3369 Klicks
Video ansehen
5468 Klicks
Video ansehen
5241 Klicks
Video ansehen
5623 Klicks

Interviste e nxehte dr.Gezim Kelmendi dhe Valon Maloku - Per Hoxhe Irfan Salihu

Votimet nga Vizitoret

Votimet nga Vizitoret: 2.9 (576 Vota)

Shpërdaje

Google! Live! Facebook! Yahoo!

Info

Përshkrimi

Intervist e nxeht dr Gezim Kelmendi Valon Maloku - Per Hoxh Irfan Salihu Faceboook: https://www.facebook.com/valamala

Komente rrethë videos

Komente  

 
-1 #6 ruhan ruki 2013-06-23 11:26
te lumt gezim allahu te shperbleft,kurs e valon shejtani..icili me fjalet e veta nuk din te pajtohet
Citoj
 
 
+1 #5 laura 2013-06-23 00:09
turp asht per nje doktor ta quan skenderbeun hero krishter, ne mbi te gjitha jemi shqiptar dhe feje duhet te mban secili per veten, dhe te mos ofedohetn askush
Citoj
 
 
+1 #4 Dukagjini 2013-06-22 23:50
Beso se ky njeri asht i pamoraleshem dhe njerzit si ky duhet mei hek nga kosova as nuk e njef Heroin ton Komtar Skenderbuen ky asht pi pagum ky pis edhe ai hoxha i flliqet irfan pisi por ky ish anti Shqiptar bre robet [censored] po qysh thot se prandorija osmane nuk ka qen pushtuse bre keti robet duhet me ja poshtu
Citoj
 
 
+9 #3 CASKADERI 2013-06-16 21:58
me vjen shum keq qe ky njeri e mban emri doktor edhe e quan skenderbeu hero te krishterve ,po tash qa duhet te bejm qe me shumic populli shqiptar asht feja islame qka duhet me ba me herojt e luftes se fundit te kosoves ti qujm hero islamik vetem qe asht me fe islame po ky asht turpi maj madh qe nji njeri mund me degju nji tok te shkret shqiptare asht ky njeri me respekt per gjith per gjith popllin shqiptar.
Citoj
 
 
+5 #2 Muhameti 2013-06-14 23:33
Valon te pergezoj per gjakeftohesin qe paske
Citoj
 
 
-9 #1 rama 2013-06-12 11:52
te lumt o gezim kelmendi allahu te shperbleft
Citoj
 

Shkruaj një koment


Kodi i siguris
Aktualizo