Ballina Video Video Ramadan Krasniqi DANI 2012 - NEW- Anonim

Statistika e Faqes

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSot9052
mod_vvisit_counterDje45152
mod_vvisit_counterKëtë Javë149484
mod_vvisit_counterJavën e Kaluar365069
mod_vvisit_counterKëtë Muaj1923886
mod_vvisit_counterMuajn e kaluar2507537
mod_vvisit_counterGjithësejt nga: 06.11.201097550838

Shikoni RTK-në Live

Shikoni-RTK-Live-175

Video e radhesë

Video ansehen

Marketing

Euro_Rolle_175_

GAZETA SHQIP ONLINE

BotaSotLogo
kohaditore
ExpressLogo
KosovaSot
GazetaLajm

Falja e Namazit

Shko faljen e Namazit
Falja e Namazit "Video"

Link
Kodi për publikim

Më shumë video nga kjo rubrikë

Video ansehen
2217 Klicks
Video ansehen
1399 Klicks
Video ansehen
1807 Klicks
Video ansehen
1016 Klicks
Video ansehen
1262 Klicks

Ramadan Krasniqi DANI 2012 - NEW- Anonim

Votimet nga Vizitoret

Votimet nga Vizitoret: 2.9 (656 Vota)

Shpërdaje

Google! Live! Facebook! Yahoo!

Info

Përshkrimi

Ramadan Krasniqi DANI 2012 - NEW- Anonim

Komente rrethë videos

Komente  

 
0 #1 beni 2012-06-17 20:46
Vetem fakti qe eshte duke kenduar Dani e bene videon perfekt.Dani eshte alfa dhe omega e muzikes shqipe.Eshte horizontalja dhe vertikalja e kenges.Eshte vet maja e kenges dhe e kendimit.
Citoj
 

Shkruaj një koment


Kodi i siguris
Aktualizo