Ballina Video Video Gjon Frroku-Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

Statistika e Faqes

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSot18208
mod_vvisit_counterDje48467
mod_vvisit_counterKëtë Javë113488
mod_vvisit_counterJavën e Kaluar365069
mod_vvisit_counterKëtë Muaj1887890
mod_vvisit_counterMuajn e kaluar2507537
mod_vvisit_counterGjithësejt nga: 06.11.201097514842

Shikoni RTK-në Live

Shikoni-RTK-Live-175

Video e radhesë

Video ansehen

Marketing

Euro_Rolle_175_

GAZETA SHQIP ONLINE

BotaSotLogo
kohaditore
ExpressLogo
KosovaSot
GazetaLajm

Falja e Namazit

Shko faljen e Namazit
Falja e Namazit "Video"

Gjon Frroku-Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

Votimet nga Vizitoret

Votimet nga Vizitoret: 2.7 (726 Vota)

Shpërdaje

Google! Live! Facebook! Yahoo!

Info

Përshkrimi

Ne Akademine Perkujtimore Jubilare,me rastin e 20 vjetorit te renies se Heronjeve te Kombit Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu,rapsodi popullor Gjon Frroku ne Sallen e Kuqe ne Prishtine,kendoi kengen kushtuar Heronjeve Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

Komente rrethë videos

Komente  

 
+3 #1 avni kastrati 2012-09-08 07:18
ju faleminderit
Citoj
 

Shkruaj një koment


Kodi i siguris
Aktualizo