Zemra.de

Mirë se keni ardhë në forumin e Zemra.de

Kalo tek përmbajtja

 

Qka mendoni per Grat e sodit qe jan tranu mas internetit...!

Njeriu, ambienti ku jeton, shoqeria, problemet shoqerore... etj. Ketu do te gjeni gjitheqka qe ka te beje me jeten dhe problemet e saj: keshilla, sugjerime, opinione te ndryshme, te kunderta, te perbashketa etj...

Qka mendoni per Grat e sodit qe jan tranu mas internetit...!

UNREAD_POSTnga Samka Qika Europes.... » E Djelë 1. Mars 2009, 14:03

Përshendetje Forumista..!!!

E hapa kët tem sepse ka Gra t'martume qe hin Internet shumë e po ka xx raste kan fëmit e i lojn anash e prej Neti nuk qohen etj...

Kështu qe kisha pas dëshir te bisedojm rreth ksaj teme


Ju kisha lut qe te rrin ne tem dhe pergjigjej te shkurta e te qarta flm për mirkuptim... :lol:
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥
Avatari i antarit
Samka Qika Europes....
 
Poste: 6541
Antarësuar: E Djelë 22. Qershor 2008, 23:10
Vendodhja: Sweden

 

UNREAD_POSTnga sena » E Djelë 1. Mars 2009, 14:49

ncnc ncncn shkas po nike njeri hahhahaha edhe qasi rasta paska a :roll: ev ev
samka NO COMMENT :!:
Avatari i antarit
sena
 
Poste: 3120
Antarësuar: E Premte 28. Mars 2008, 18:14
Vendodhja: ne zemren e njonit

UNREAD_POSTnga Samka Qika Europes.... » E Djelë 1. Mars 2009, 14:59

sena shkroi:ncnc ncncn shkas po nike njeri hahhahaha edhe qasi rasta paska a :roll: ev ev
samka NO COMMENT :!:Po sena ka s'është për të quditur pse kinse ti ske ndegju a ???? :roll:
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥
Avatari i antarit
Samka Qika Europes....
 
Poste: 6541
Antarësuar: E Djelë 22. Qershor 2008, 23:10
Vendodhja: Sweden

UNREAD_POSTnga sena » E Djelë 1. Mars 2009, 15:01

grat e martune mi lan fmit mas netit a :shock: :roll: aa jo :roll: spo di bre :roll:
Avatari i antarit
sena
 
Poste: 3120
Antarësuar: E Premte 28. Mars 2008, 18:14
Vendodhja: ne zemren e njonit

UNREAD_POSTnga Lindita » E Djelë 1. Mars 2009, 15:02

sbesoj se ka gra qe e len fmin per internet

edhe nese hyjn
hyjn per me u argetu pse ashkrun se esht e endalume me hyj
ka edhe bura te martum qe hyjn ne internet edhe e bejn veten si 20 vjeçar
Unë stë kërkoj të më duash shumë,
por të paktën çerekun nga sa të dua unë.
Avatari i antarit
Lindita
 
Poste: 893
Antarësuar: E Premte 26. Shtator 2008, 12:13
Vendodhja: TETOV

UNREAD_POSTnga Samka Qika Europes.... » E Djelë 1. Mars 2009, 15:02

sena shkroi:grat e martune mi lan fmit mas netit a :shock: :roll: aa jo :roll: spo di bre :roll:


hmmmmm... mbas neti e mbas serialave etj... jon tranu krejt hahahahah për veti e kan qy :lol:
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥
Avatari i antarit
Samka Qika Europes....
 
Poste: 6541
Antarësuar: E Djelë 22. Qershor 2008, 23:10
Vendodhja: Sweden

UNREAD_POSTnga Samka Qika Europes.... » E Djelë 1. Mars 2009, 15:05

Lindita shkroi:sbesoj se ka gra qe e len fmin per internet

edhe nese hyjn
hyjn per me u argetu pse ashkrun se esht e endalume me hyj
ka edhe bura te martum qe hyjn ne internet edhe e bejn veten si 20 vjeçarE qe s'beson ti eshtë pune e jotja auuuuuuu argëtim është ajo ne baz teje me lan fmin e vet anash me hy gruja e martume chata a e MSN apo ku ta di une ???? mfal a shumë gabim je a Interneti osht me komuniku normal me kend duash por si ka hije grus t'martume ashtu duhet mu kujdes pakës për fëmit e vet a etj ....po nejse gjithëkush mendimin e vet a :roll:
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥
Avatari i antarit
Samka Qika Europes....
 
Poste: 6541
Antarësuar: E Djelë 22. Qershor 2008, 23:10
Vendodhja: Sweden

UNREAD_POSTnga Lindita » E Djelë 1. Mars 2009, 15:06

Samka Qika Europes.... shkroi:
Lindita shkroi:sbesoj se ka gra qe e len fmin per internet

edhe nese hyjn
hyjn per me u argetu pse ashkrun se esht e endalume me hyj
ka edhe bura te martum qe hyjn ne internet edhe e bejn veten si 20 vjeçarE qe s'beson ti eshtë pune e jotja auuuuuuu argëtim është ajo ne baz teje me lan fmin e vet anash me hy gruja e martume chata a e MSN apo ku ta di une ???? mfal a shumë gabim je a Interneti osht me komuniku normal me kend duash por si ka hije grus t'martume ashtu duhet mu kujdes pakës për fëmit e vet a etj ....po nejse gjithëkush mendimin e vet a :roll:


Samka ti ke shkrujt me hyj ne internet jo me hyj ne msn apo chat
per msn e chat edhe un spajtohem por ne internet dmth me lexu dicka pajtohem
por jo me qajt fmija ajo me u argetu
Unë stë kërkoj të më duash shumë,
por të paktën çerekun nga sa të dua unë.
Avatari i antarit
Lindita
 
Poste: 893
Antarësuar: E Premte 26. Shtator 2008, 12:13
Vendodhja: TETOV

UNREAD_POSTnga sena » E Djelë 1. Mars 2009, 15:07

qashtu eshte samka une mendoj se nuk i ka hije grave te martume me i lan fmit anash dhe familjen une per vete familja ime eshte principale ka lloj raste secili mendiin e vet
Avatari i antarit
sena
 
Poste: 3120
Antarësuar: E Premte 28. Mars 2008, 18:14
Vendodhja: ne zemren e njonit

UNREAD_POSTnga Samka Qika Europes.... » E Djelë 1. Mars 2009, 15:09

Lindita shkroi:
Samka Qika Europes.... shkroi:
Lindita shkroi:sbesoj se ka gra qe e len fmin per internet

edhe nese hyjn
hyjn per me u argetu pse ashkrun se esht e endalume me hyj
ka edhe bura te martum qe hyjn ne internet edhe e bejn veten si 20 vjeçarE qe s'beson ti eshtë pune e jotja auuuuuuu argëtim është ajo ne baz teje me lan fmin e vet anash me hy gruja e martume chata a e MSN apo ku ta di une ???? mfal a shumë gabim je a Interneti osht me komuniku normal me kend duash por si ka hije grus t'martume ashtu duhet mu kujdes pakës për fëmit e vet a etj ....po nejse gjithëkush mendimin e vet a :roll:


Samka ti ke shkrujt me hyj ne internet jo me hyj ne msn apo chat
per msn e chat edhe un spajtohem por ne internet dmth me lexu dicka pajtohem
por jo me qajt fmija ajo me u argetu


Lindita Internet m'duket chati e msn jon a edhe pa marr parasysh a hin lexon internet a qka bon nuk lehet fëmija e ajo me or ne internet etj...
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥
Avatari i antarit
Samka Qika Europes....
 
Poste: 6541
Antarësuar: E Djelë 22. Qershor 2008, 23:10
Vendodhja: Sweden

UNREAD_POSTnga Samka Qika Europes.... » E Djelë 1. Mars 2009, 15:11

sena shkroi:qashtu eshte samka une mendoj se nuk i ka hije grave te martume me i lan fmit anash dhe familjen une per vete familja ime eshte principale ka lloj raste secili mendiin e vet


po de normal gjithëkush mendimin e vet a

por une se shoh një gjë të bukur Grat veq ne Internet hmmm... hajt hin njeri bisedon me familjar a kon e ka se jo gruja martume gjithë diten Internet nuk shof asgjë t'mirë aty mendimi im
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥
Avatari i antarit
Samka Qika Europes....
 
Poste: 6541
Antarësuar: E Djelë 22. Qershor 2008, 23:10
Vendodhja: Sweden

UNREAD_POSTnga polici » E Djelë 1. Mars 2009, 16:13

mir eka samka pe mehy ne interenet grat e martume po ka dhe ma keq ato dhe dalin netakime me jarana dhe i lon vetun femit ne shtepi dhe ma keq
Avatari i antarit
polici
 
Poste: 6377
Antarësuar: E Shtunë 8. Nëntor 2008, 17:05

UNREAD_POSTnga avi_550 » E Djelë 1. Mars 2009, 17:15

ku na tranove moj Samka edhe time keto tema te ndryshme qkas po din edhe ti a
po qka me than bre per grat ma mir mos me fol a se po e ha naj papuqe hahahahahha
nuk ed i bre qka me than per gart a se me ni kam ni bre po mir eshte mos me fol me te nine a
po si rast qe e ke then nuk pom pilqen qe i len femit anash edhe hyn ne net a po qka me ba tash burra nuk po ka ma qe kish pas thani njani aiiiiii pse me hanger naj shapull pa kurgj ma mir mos me fol a
keshtu qe sallamadi po bejn qka po dojn a :?:
Nese e sheh dikend pa buzeqeshje dhuroja nje tenden ...
Avatari i antarit
avi_550
 
Poste: 2652
Antarësuar: E Hënë 14. Prill 2008, 18:21
Vendodhja: kosov

UNREAD_POSTnga Samka Qika Europes.... » E Djelë 1. Mars 2009, 19:53

avi_550 shkroi:ku na tranove moj Samka edhe time keto tema te ndryshme qkas po din edhe ti a
po qka me than bre per grat ma mir mos me fol a se po e ha naj papuqe hahahahahha
nuk ed i bre qka me than per gart a se me ni kam ni bre po mir eshte mos me fol me te nine a
po si rast qe e ke then nuk pom pilqen qe i len femit anash edhe hyn ne net a po qka me ba tash burra nuk po ka ma qe kish pas thani njani aiiiiii pse me hanger naj shapull pa kurgj ma mir mos me fol a
keshtu qe sallamadi po bejn qka po dojn a :?:Po avi ashtu është si thua por une spo flas me të nime po me vepra qka kom pa e qka po ndij dhe për at pata dëshir te hapi kët temë dhe te bisedojm se bashku se qfar mendimi kan të tjert për kët ...etj...
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥
Avatari i antarit
Samka Qika Europes....
 
Poste: 6541
Antarësuar: E Djelë 22. Qershor 2008, 23:10
Vendodhja: Sweden

UNREAD_POSTnga JinBim » E Djelë 1. Mars 2009, 19:57

Samka :
Ka gry qe kane KOHE edhe me hi ne internet edhe ne msn edhe ne chat po mas pari i rregullojn shume gjana tjera qka jane primare e tani kane kohe per internet. Po ka edhe asi qe sjau nin.

Ne kosove me shku edhe qdokund valla nje FEMER qe ska men edhe kurr mos me hi ne internet apo msn i len mangu familjen e vet.
Interneti nuk eshte fajtor po ata qe nuk ja din kufirin.

klm
Avatari i antarit
JinBim
 
Poste: 4205
Antarësuar: E Martë 9. Dhjetor 2008, 02:12
Vendodhja: De

UNREAD_POSTnga polici » E Djelë 1. Mars 2009, 19:58

un mendoj ni gru none si rin ne net dhe ka thmi shum besoj ajo gru me bur sasht e knaqne me sxs si ja afron buri dhe ajo hyn ne net me gjet nej mashkull te lir.
Avatari i antarit
polici
 
Poste: 6377
Antarësuar: E Shtunë 8. Nëntor 2008, 17:05

UNREAD_POSTnga JinBim » E Djelë 1. Mars 2009, 20:03

Polici !!!!!!!!!!

Ku pe din ti se si eshte lidhja bashkeshoertore ??
Mos e kie met nime se te na dikush ni Pordh me ba ma vone po del se i ka mush pantollat.

Mani se nuk eshte bash ashtu .Ka asi edhe ka te ndershme qe hyn ne internet.
Mos ti marrim krejt njet
Se edhe te rejat hiq renin spo jau lshojn te martumeve po shuni.
Avatari i antarit
JinBim
 
Poste: 4205
Antarësuar: E Martë 9. Dhjetor 2008, 02:12
Vendodhja: De

UNREAD_POSTnga sena » E Djelë 1. Mars 2009, 20:03

polici shkroi:un mendoj ni gru none si rin ne net dhe ka thmi shum besoj ajo gru me bur sasht e knaqne me sxs si ja afron buri dhe ajo hyn ne net me gjet nej mashkull te lir.
hagagggagagagaaaaaa polici u pakaa shkas ka ne deti hahahhaha
Avatari i antarit
sena
 
Poste: 3120
Antarësuar: E Premte 28. Mars 2008, 18:14
Vendodhja: ne zemren e njonit

UNREAD_POSTnga sena » E Djelë 1. Mars 2009, 20:05

JinBim shkroi:Polici !!!!!!!!!!

Ku pe din ti se si eshte lidhja bashkeshoertore ??
Mos e kie met nime se te na dikush ni Pordh me ba ma vone po del se i ka mush pantollat.

Mani se nuk eshte bash ashtu .Ka asi edhe ka te ndershme qe hyn ne internet.
Mos ti marrim krejt njet
Se edhe te rejat hiq renin spo jau lshojn te martumeve po shuni.
qashtu bre qyre niher ti je profesor dr SHKENCA :-D
Avatari i antarit
sena
 
Poste: 3120
Antarësuar: E Premte 28. Mars 2008, 18:14
Vendodhja: ne zemren e njonit

UNREAD_POSTnga Lindita » E Djelë 1. Mars 2009, 20:05

polici shkroi:un mendoj ni gru none si rin ne net dhe ka thmi shum besoj ajo gru me bur sasht e knaqne me sxs si ja afron buri dhe ajo hyn ne net me gjet nej mashkull te lir.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Unë stë kërkoj të më duash shumë,
por të paktën çerekun nga sa të dua unë.
Avatari i antarit
Lindita
 
Poste: 893
Antarësuar: E Premte 26. Shtator 2008, 12:13
Vendodhja: TETOV

UNREAD_POSTnga Samka Qika Europes.... » E Djelë 1. Mars 2009, 20:06

JimBim e reja hahet me diqka a

mos e bazo Nje Femer Beqare Me Një Grua t'martume a

se Femra beqare është e lirë i ka hije se ska kurfar obligime a

:roll:
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥
Avatari i antarit
Samka Qika Europes....
 
Poste: 6541
Antarësuar: E Djelë 22. Qershor 2008, 23:10
Vendodhja: Sweden

UNREAD_POSTnga polici » E Djelë 1. Mars 2009, 20:10

samka ti paku po ka gra se sja nin per thmi veq si mu knaq me tjert po ti jin bim nese ste pilqen shkrimi im ti sillu pak ma mir se un kom drejt me shpreh mendimin tim
Avatari i antarit
polici
 
Poste: 6377
Antarësuar: E Shtunë 8. Nëntor 2008, 17:05

UNREAD_POSTnga Seli-b » E Djelë 1. Mars 2009, 20:26

Samka : Une di te them per Chat.
Shumica e femrave se jan aty jan te martuara ( Gra ),,,, Mund ta them 90%
Imazh
Avatari i antarit
Seli-b
 
Poste: 319
Antarësuar: E Martë 15. Prill 2008, 21:49
Vendodhja: Austri

UNREAD_POSTnga Samka Qika Europes.... » E Djelë 1. Mars 2009, 20:27

Seli-b shkroi:Samka : Une di te them per Chat.
Shumica e femrave se jan aty jan te martuara ( Gra ),,,, Mund ta them 90%jo 90% po 99% jan e di edhe une hmmm... :roll:
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥
Avatari i antarit
Samka Qika Europes....
 
Poste: 6541
Antarësuar: E Djelë 22. Qershor 2008, 23:10
Vendodhja: Sweden

UNREAD_POSTnga Lindita » E Djelë 1. Mars 2009, 20:28

Samka Qika Europes.... shkroi:
Seli-b shkroi:Samka : Une di te them per Chat.
Shumica e femrave se jan aty jan te martuara ( Gra ),,,, Mund ta them 90%jo 90% po 99% jan e di edhe une hmmm... :roll:


:shock: :shock: :shock: :shock:
un chat nuk hyj dhe sedi se ajan apo a nuk jan te martume
por ne forum jo vetem ktu por edhe neper foruma tjer ka gra
sepse vajza dhe gruaja kan mendime te ndryshme
Unë stë kërkoj të më duash shumë,
por të paktën çerekun nga sa të dua unë.
Avatari i antarit
Lindita
 
Poste: 893
Antarësuar: E Premte 26. Shtator 2008, 12:13
Vendodhja: TETOV

UNREAD_POSTnga polici » E Djelë 1. Mars 2009, 20:29

domethon prgnoza e ime asht e sakt
Avatari i antarit
polici
 
Poste: 6377
Antarësuar: E Shtunë 8. Nëntor 2008, 17:05

UNREAD_POSTnga JinBim » E Djelë 1. Mars 2009, 20:30

polici shkroi:samka ti paku po ka gra se sja nin per thmi veq si mu knaq me tjert po ti jin bim nese ste pilqen shkrimi im ti sillu pak ma mir se un kom drejt me shpreh mendimin timKerkoj falje Polici- ke te drejt .
Mirpo shoku i nderuar nuk eshte vetem sexi, po jane edhe do gjana tjera- po te lam ket teme.

Edhe prej teje nuk kene ato fjali qka i ke shkru Zotnishe se ndoshta edhe ti munesh dikend me e lendu se i ke shti te tana gart e martume ne nje THES.

qdo te mire Polici.
Avatari i antarit
JinBim
 
Poste: 4205
Antarësuar: E Martë 9. Dhjetor 2008, 02:12
Vendodhja: De

UNREAD_POSTnga Samka Qika Europes.... » E Djelë 1. Mars 2009, 20:31

Lindita shkroi:
Samka Qika Europes.... shkroi:
Seli-b shkroi:Samka : Une di te them per Chat.
Shumica e femrave se jan aty jan te martuara ( Gra ),,,, Mund ta them 90%jo 90% po 99% jan e di edhe une hmmm... :roll:


:shock: :shock: :shock: :shock:
un chat nuk hyj dhe sedi se ajan apo a nuk jan te martume
por ne forum jo vetem ktu por edhe neper foruma tjer ka gra
sepse vajza dhe gruaja kan mendime te ndryshmeOj Lindita po normal edhe Foruma ka Gra t'martume qka ka lidhje edhe gruja ka drejt me hy ku don
kerkush sen so ka thot a ?? po lexo pytjen mirë për qka po flitet a
na patem llafin për fmin anash qe poj lojn për Internet etj...
♥ღ♥ ♥ღ♥ αŁŁαн.. ίsт мєίи goтT dєя кuяαи.. ίsт мείи вυcн dεя ίsŁαм.. ίsт мєίи gŁαυвє мosŁίм sείи.. ίsт мείи sтoŁz ღ♥ ♥ღ♥
Avatari i antarit
Samka Qika Europes....
 
Poste: 6541
Antarësuar: E Djelë 22. Qershor 2008, 23:10
Vendodhja: Sweden

UNREAD_POSTnga Lindita » E Djelë 1. Mars 2009, 20:35

Samka Qika Europes.... shkroi:
Lindita shkroi:
Samka Qika Europes.... shkroi:
Seli-b shkroi:Samka : Une di te them per Chat.
Shumica e femrave se jan aty jan te martuara ( Gra ),,,, Mund ta them 90%jo 90% po 99% jan e di edhe une hmmm... :roll:


:shock: :shock: :shock: :shock:
un chat nuk hyj dhe sedi se ajan apo a nuk jan te martume
por ne forum jo vetem ktu por edhe neper foruma tjer ka gra
sepse vajza dhe gruaja kan mendime te ndryshmeOj Lindita po normal edhe Foruma ka Gra t'martume qka ka lidhje edhe gruja ka drejt me hy ku don
kerkush sen so ka thot a ?? po lexo pytjen mirë për qka po flitet a
na patem llafin për fmin anash qe poj lojn për Internet etj...


Samka un e lexova temen
por polici mendon se femres nese i mungon dicka hyn ne internet
pergjigja ime ishte se ka gra qe hyn ne forum dhe kan mendime te ndryshme nga vajzat dhe polici i perziti krejt grat
ajo grua qe ska gjoja seks ajo dallohet nga ajo qe hyn me lexu dhe nuk e len fmin me qajt

nese me kuptoni mir nese jo shnosh
Unë stë kërkoj të më duash shumë,
por të paktën çerekun nga sa të dua unë.
Avatari i antarit
Lindita
 
Poste: 893
Antarësuar: E Premte 26. Shtator 2008, 12:13
Vendodhja: TETOV

UNREAD_POSTnga polici » E Djelë 1. Mars 2009, 20:36

un dhe publikisht them per ato nona si ilon thim e fet onash dhe rin ne iternet ato jon gra nona te keqe dhe ti shoki t ekshilloj sillu m amir me mua se un kur nuk te ofendoj po nuk tafali ofendimin ok
Avatari i antarit
polici
 
Poste: 6377
Antarësuar: E Shtunë 8. Nëntor 2008, 17:05

 
Përpara

Kthehu tek Diskutime të lira shoqëroreKush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor


cron