02 Zyrja per Gjithcka

 

Reklama / Marketing

Kronikë e Zezë

Top Lajme

Xherdani dënon përdorimin e fotos nga Shefqet Krasniqi

Futbollisti Xherdan Shaqiri është distancuar nga imami radikal Shefqet Krasniqi, i cili është...

Merkel: Kosova dhe Serbia duhet të bëjnë kompromise

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka theksuar edhe një herë rëndësinë e normalizimit të...

Merkel pret sot Mustafen me nderimet më të larta shtetërore

Kancelarja Angela Merkel do të presë sot kryeministrin e Kosovës, Isa Mustafa, me...

BE: 16 orë bisedime – pa marrëveshje

Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian për politikë të jashtme dhe siguri, Federica...